Київ Live

   
12:56 - Олександр Деркач На днях журнал Новое время и компания MPP Consulting составили ТОП-100 самых дорогих национальных торговых марок. Наша торговая ма...

На днях журнал Новое время и компания MPP Consulting составили ТОП-100 самых дорогих национальных торговых марок. Наша торговая марка “Яготинське" заняла 27-е место. Стоимость бренда оценили в 64 млн. долларов. Это лучший показатель среди всех украинских производителей молочной продукции. Приятно, черт возьми. Продав банк Аваль в 2005 году, мы в общем-то неожиданно для себя, стали собственниками ряда активов в молочной отрасли. В том числе и Яготинского маслозавода. К тому вр...емени завод не умирал, но и звезд с неба не хватал. Был небольшим региональным предприятием с 60 летней историей и соответствующим оборудованием. Выпускал масло, сухое молоко и немного молочных продуктов в примитивной упаковке, продававшихся в основном вокруг завода. Надо было куда-то двигаться. Лет 8 назад мы решили полностью перевернуть там всё с ног на голову. Вложив большие деньги, переориентировали завод на выпуск цельно и кисломолочки. Упор сделали на технологии, качество и ассортимент. Сегодня завод выпускает более 120 наименований продукции, перерабатывает 400 тонн молока в сутки и стал общенациональным брендом, представленном в каждом регионе Украины. 5 лет назад на чистой площадке построили завод детского питания “Яготинське для дiтей". Который сегодня производит 40 процентов всего детского питания в стране. Поздравляю коллектив завода и его многолетнего директора Сіренко О.О.
Вместе с Fedir Shpyg, Серафим Вовк и Sergii Kaliberov.

( Олександр Деркач )

18 листопада 2017
22:48 - Ігор Мосійчук Нардеп Мустафа Наєм брехло і політична повія! Щойно, дівчинка в Наєм, в ефірі 112 канала заявив, що в той час як воно «боролося» з...

Нардеп Мустафа Наєм брехло і політична повія!

Щойно, дівчинка в Наєм, в ефірі 112 канала заявив, що в той час як воно «боролося» з Януковичем я незрозуміло чим займався.

Стверджую, що мої друзі піарники та журналісти неодноразово в часи правління Януковича бачили Наєма в приймальні його голови адміністрації, Сергія Льовочкіна де він очікував на аудієнцію та гонорар....
Я ж в цей час 2,5 роки утримувався у в’язницях в сфальшованій режимом Януковича справі так званих «Васильківських терористів». Мене кидали з тюрми в тюрму, в тюремні підвали і видалили з залу суду тільки за те, що я не мовчав а піднімав українців на боротьбу. Це мої друзі та побратими билися на смерть з беркутами за свою і мою свободу на Грушевського, Інститутській та в урядовому кварталі. А повія Наєм в цей час обнімався з Льовочкіним. Це я через добу після звільнення 26 лютого 2014 року поїхав на Схід боротися з сепаратистами а пізніше воювати з окупантами. А Мустафа Наєм в цей час агітував за кандидата в президенти Петра Порошенка.

І ще, мене ніхто і ніколи не ловив на хабарі, не вилучав жодної гривні неправомірної вигоди. Цинічні бариги сфальшували відео і незаконно арештували мене, щоб зламати мене та дискредитувати нашу фракцію Радикальної партії Олег Ляшко за нашу категоричну позицію по несприйняттю особливого статусу Донбасу. В цей час до речі Мустафа Наєм був членом колегії МВС. Наразі проти заявника у цій справі порушене кримінальне провадження за те, що він мене шантажував.

ДРУЗІ, ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ І ВИСЛОВИТИСЯ З ЦЬОГО ПРИВОДУ!!!

( Ігор Мосійчук )

17 листопада 2017
10:20 - Олекса Сокіл Семёна Семёнова" из Бучи Вот он: ___Рогач Семен Борисович Номер телефона: +380633039300... Адрес: Ирпень, ул.Садовая, дом.65б, кв....

Семёна Семёнова" из Бучи
Вот он:
___Рогач Семен Борисович
Номер телефона:
+380633039300...
Адрес:
Ирпень, ул.Садовая, дом.65б, кв.11, Украина

( Олекса Сокіл )

16 листопада 2017

15 листопада 2017

14 листопада 2017

13 листопада 2017

12 листопада 2017

10 листопада 2017
09:05 - Vyacheslav Abroskin Ранок, аеропорт «Бориспіль». Сьогодні провели першу офіційну делегацію поліції Чехії на чолі із заступником Президента поліції з п...

Ранок, аеропорт «Бориспіль». Сьогодні провели першу офіційну делегацію поліції Чехії на чолі із заступником Президента поліції з питань кримінальної поліції та служби розслідувань Ярославом Вілдом. Вже є багато спільних напрацювань та порозуміння, що злочинна спільнота повинна знати - кримінальна поліція всіх країн спільно протидіє злодійському світу.

Результат перебування чеських колег є доволі позитивним, готуємо проект меморандуму про взаємодію. Попереду багато спільної роботи.

У організованої злочинності не має кордонів, у поліції всіх країн також їх не повинно бути.

( Vyacheslav Abroskin )

09 листопада 2017

08 листопада 2017

07 листопада 2017
07:53 - Vitaliy Deynega Хтось із них ішов у неділю по вулицям Білої Церкви, не знаючи що саме ви його врятували від смерті. Як би ми не оцінювали, але нік...

Хтось із них ішов у неділю по вулицям Білої Церкви, не знаючи що саме ви його врятували від смерті. Як би ми не оцінювали, але ніколи не вгадаємо скільки хлопців вижило і дало відсіч завдяки вам. Так само неможливо вирахувати завдяки чиєму внеску конкретно.

Мене часто називають егоцентристом, але я щодня засовую своє его у місця в які не потрапляє сонячне світло і завжди ставлю "МИ" (Повернись живим і усіх хто через нас допомагає) вище за "Я".

Було б дуже тупо ділити такий ве...ликий результат на дрібніші, щоб у кожного був свій. Я вважаю, що бути частиною такого нереального "МИ" значно крутіше.

Це відчуття клітини у великому, сильному і дуже доброму організмі. Який значить набагато більше ніж кожна з клітин окремо. І ділити його так само тупо, як вирішувати який з органів у моєму тілі важливіший. Вони усі важливі. І дозволяють насолоджуватись життям і робити щось велике. Щось значно більше ніж це сране "Я". Щось, що залишиться, коли мене уже не стане. Щось, що увійде в історію і стане легендою.

Колись у книжках з історії напишуть, що була війна, але народ піднявся і породив багато рухів, зокрема волонтерський. І був у ньому такий фонд і він показав, що ми можемо єднатися і рятувати життя, робити це з посмішкою, професійно і ефективно, в чергове показуючи як має діяти нація у скрутний час. І діти будуть вчити цей урок і брати приклад, допомагаючи один одному і будуючи кращу країну.

Це надто великий результат, щоб його комусь привласнювати. Це як великий торт, який ти ніколи не з'їси один, тому звеш друзів і ділиш з ними свято. З насолодою їси свій заслужений маленький шматочок. Це про єднання абсолютно різних людей і про любов та повагу один до одного. Це про майбутнє. Це про кожного з нас.

У неділю Біла Церква вітала свою легендарну 72гу бригаду. Бригаду яка повернулась непереможено із самого пекла боїв навколо Авдіївки. Бригаду у якій дуже багато солдат вижило завдяки тисячам людей, яких вони ніколи не бачили. Подумайте над цим моментом. У ньому є якась нереальна магія. Заради таких моментів ми і починали усе це. Заради того, щоб потроху з'являось одне велике загальнонацональне "МИ"

І нехай у цей час у Промзоні точаться нові бої і інші підрозділи підняли там свої прапори. Вони продовжують писати свою історію. А МИ стоїмо у них за спинами і подаємо чорнила.

І будемо робити це до того моменту, коли останній солдат зійде з потягу і ця війна назавжди стане історією. А МИ лишимось, щоб писати нову

( Vitaliy Deynega )

06 листопада 2017
20:51 - Ігор Мосійчук В мене є Друг. Її звуть Ярослава Пугачова або Руда Відьмочка. Це справжній Друг! Ми познайомилися заочно. Коли мене посадили у спр...

В мене є Друг. Її звуть Ярослава Пугачова або Руда Відьмочка. Це справжній Друг! Ми познайомилися заочно. Коли мене посадили у справі так званих Васильківських терористів вона разом з іншими активістами КВП боролася за наше звільнення. Розвіртуалились ми зразу після мого звільнення в редакції одного з інтернет видань де вона працювала а я намагався його віджати перетворивши на свій штаб. В результаті нас всіх звідти поперли. Вона волонтерила а я організовував збройний спротив... на Сході.
Потім були вибори і знайомство з коханою дружиною Владочкою якому я завдячую їй і Марк Гресь. ❤️Ти була дружкою на нашому весіллі і я впевнений понесеш під хрест наших дітей.
Потім парламент. Новий арешт і спроба дискредитації. Вона всі ці страшні дні була поруч з моєю Владочкою. Вони разом організовували моє харчування і мій захист...
Так склалось, що і Вона, і я по черзі підпрацьовуємо сімейними психологами в один одного сімейними психологами.
І ось нове випробування. На мене скоєно замах. Вона однією з перших примчала в лікарню і єдина хто наважилася подзвонити моїй дружині а зараз лікує годує мене з рук у відсутність Владочки... 👩‍🔬
Яся, дякую Богу, що у нас з Владкою є такий друг як ти!

P.S. Яся, вибач, що сьогодні зранку не завіз Вас на роботу 😞

( Ігор Мосійчук )
Найактуальніші новини Києва та Київської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини столиці, репортажі з місця подій Київ, економіка Київської області, політика Києва, культурне життя, спорт в Києві.

 

 

 

 

Copyright © 2017 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS