Відеозаписи звірств на Київщині знаходять у телефонах окупантів на Харківщині - СБУ

12 травня 2022 10:30:03    

У Харківській області знайшли телефони російських терористів. У них є записи звірств, які вони коїли раніше в інших областях України.

Про це розповів керівник Управління СБУ в Харківській області Роман Дудін в інтерв'ю АрміяINFORM.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шестеро російських полонених отримали тюремні терміни

"Моє суб'єктивне бачення, що всі вони все розуміли - і де перебувають, і що роблять. Особливо смішно звучить це виправдання з вуст тих, хто побував на території Київської, Житомирської, Чернігівської областей, а потім були перекинуті сюди, на Харківський напрямок", - зазначає він/

Додає, що неспростовними доказами стає той контент - ті звірства, які вони коїли до українців і який вилучає СБУ з мобільних телефонів окупантів.

"До речі, щодо цієї категорії осіб - ми вже встановили їхні персональні дані, де вони мешкають, чим дихають. Навіть тих, хто ще не в полоні", - сказав Дуднік.

Він вважає, що керівництво окупантів перекинуло їх на Харківський напрямок з метою подальшої "утилізації", щоб приховати свідків тих безчинств, які вони творили щодо українців.

Російські солдати застрелили двох беззбройних мирних жителів, коли відходили після зіткнень на околиці Києва в березні 2022 року. Американська телерадіокомпанія отримала відеозапис холоднокровного вбивства двох українців, яке потрапило на камери спостереження.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2022 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS