Київ Live

   

18 січня 2017
12:52 - Amina Okueva Потрясающая девушка! Не просто гениальный учёный, но ещё и убеждённая патриотка. К тому же скромная, милая и улыбчивая. И у мамы е...

Потрясающая девушка! Не просто гениальный учёный, но ещё и убеждённая патриотка. К тому же скромная, милая и улыбчивая.
И у мамы её, хоть и видно, что простая женщина, глаза очень мудрые...

Мне бы очень хотелось, чтобы этот молодой гений науки не пожалела о своём решении оставаться в Украине и смогла бы тут реализовать свой талант.

...

Уверена, что Украина выиграет, если постарается привезти сюда подходящую для её работы лабораторию и создать условия для работы, чем если упустит такого учёного.

( Amina Okueva )

17 січня 2017

16 січня 2017
21:51 - Volodymyr Groysman Ольга Броварець, яка стала наймолодшим доктором наук в Україні у віці 29 років, здійснила відкриття світового рівня, що може вряту...

Ольга Броварець, яка стала наймолодшим доктором наук в Україні у віці 29 років, здійснила відкриття світового рівня, що може врятувати людство від раку та інших хвороб, до яких призводять мутації. За це наукове відкриття Ользі пророкують Нобелівську премію, її запрошують передові держави світу, проте вона залишається вдома, в Україні і я особисто вдячний їй за це.

«Коли 2 роки тому на території нашої країни почалась війна, ми не могли лишитися осторонь. Ми молилися за мир в країні, молилися за наших солдатів і тоді ми вирішили боронити нашу країну там, де ми є професіоналами». Ці слова Ольги Броварець найкраще характеризують її не лише як науковця вже із світовим ім’ям, а як справжнього патріота своєї держави.

Також з радістю запрошую Ольгу Броварець на особисту зустріч. Маємо консолідувати максимально всі зусилля задля спільних успіхів!

( Volodymyr Groysman )

15 січня 2017

14 січня 2017

13 січня 2017

12 січня 2017

11 січня 2017

10 січня 2017
18:45 - Вадим Лях Новогоднее настроение в г. Буча....

Новогоднее настроение в г. Буча.

( Вадим Лях )
Найактуальніші новини Києва та Київської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини столиці, репортажі з місця подій Київ, економіка Київської області, політика Києва, культурне життя, спорт в Києві.