Київ Live

   

22 січня 2017

21 січня 2017

20 січня 2017
16:36 - Деркач Олександр Я хочу вас сегодня разочаровать. Я знаю, есть люди, которые ищут и постоянно находят какие-то посторонние предметы в пакетах и бут...

Я хочу вас сегодня разочаровать. Я знаю, есть люди, которые ищут и постоянно находят какие-то посторонние предметы в пакетах и бутылках с готовой продукцией торговой марки “Яготинське". К которой я имею некоторое отношение. То живую мышь “нашли” в кефире. То чей-то “зуб” в ряженке. А было, говорят, что и золотые слитки находили. Так вот. Найти ничего постороннего в запечатанной пачке, пакете или бутылке нашей продукции нельзя. В принципе. Ничего туда не пролезет. На этих фото... изображен процесс розлива и упаковки той же ряженки. Занимается этим итальянская машина GALDI GR250. В которую под давлением подается продукт. На входе в машину фильтр 60 Мкм. В машину загружаются картонные пакеты в плоском виде. Машина их раскрывает, припаивает крышку и заливает продукцию. В дозаторе стоит такой же фильт 60 Мкм. Ни зуб, ни мышь, ни гайка не пройдет. На выходе машина формирует блоки пакетов в пленку, после чего они попадают на склад готовой продукции.
Может что-то попасть в пачку в магазине? Может. Если кто-то открутит крышку и что-то туда бросит. Проверяйте при покупке. Если пачка закрыта, можете быть спокойны. Кроме нашего продукта, никаких других продуктов там быть не может.

( Деркач Олександр )

19 січня 2017
17:13 - George Galyts Традиційно на Йордана святимо воду з колегами по роботі в церковно-етнографічному комплексі "Українське село" у селі Бузова Києво-...

Традиційно на Йордана святимо воду з колегами по роботі в церковно-етнографічному комплексі "Українське село" у селі Бузова Києво-Святошинського району на Київщині.. Сьогодні під час проповіді біля озера настоятеля місцевого храму Святого великомученика Димитрія Солунського отця Богдана Тимошенка не тільки виглянуло сонце, а й сів на крижане дзеркало озера справжнісінький білий голуб-дух. Хрест у нас, як завжди, льодяний і облитий буряковим квасом.

( George Galyts )

18 січня 2017

17 січня 2017
18:18 - Геннадій Дикий 16 січня 72-га окрема механізована бригада, святкувала 75-ту річницю від дня її створення. Саме 16 січня 1942 року вони отримали с...

16 січня 72-га окрема механізована бригада, святкувала 75-ту річницю від дня її створення. Саме 16 січня 1942 року вони отримали свій бойовий прапор.
Від самого початку конфлікту на сході, з березня 2014 і до цього часу бригада знаходиться в найгарячіших точках АТО.
Цього року, мені випала честь привітати наших військових особисто.
На урочистості, що проходили у штабі розквартирування 72-ї ОМБр зібралося дуже багато бажаючих привітати вояків зі святом. Були представники вл...ади, депутати Верховної Ради, духовенство, волонтери і військове керівництво. Вручали нагороди і відзнаки. Генерал – лейтенант Руслан Борисович Хомчак, вручив іменну зброю командиру 72-ї бригади, Андрію Соколову.
72-га ОМБр завжди асоціювалась у всіх мешканців Білої Церкви і не тільки, саме з нашим містом. Військові цього підрозділу ЗСУ завжди вважали Білу Церкву своїм домом, а білоцерківці сприймали військових бригади, як своїх земляків, якими можна пишатися і на яких завжди можна покластися. Тому мені було надзвичайно приємно зустрітися з нашими хлопцями і від імені всіх білоцерківців привітати їх.
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, напередодні, організувало, серед вихованців навчальних закладів Білої Церкви, збір привітань для наших вояків. Багато дітей і їх батьків долучилися до написання листів і створення вітальних листівок з поздоровленнями і побажаннями. Мені доручили передати ящики з тисячами послань і малюнків. І саме це можна розцінювати як показник рівня довіри до наших військових.
Оскільки бригада зараз знаходиться в зоні військових дій, частина з військових, яких мали нагородити, знаходилась на передових позиціях. Туди ми і вирушили, щоб поздоровлення, вітання і подарунки отримали і ті кому вони, мабуть, найбільше потрібні.
Зустріч була щирою і теплою.
Я хочу ще раз привітати 72-гу і побажати всім військовим повернутися додому цілими і неушкодженими.
Ми пишаємось вами! Зі святом!

( Геннадій Дикий )

16 січня 2017
15:13 - Андрій Пишний Підсумки й плани. Лише 7 цифр, за якими ціла система. За 2016 рік мережа POS-терміналів Ощадбанку збільшилась на 8200 одиниць - ма...

Підсумки й плани. Лише 7 цифр, за якими ціла система. За 2016 рік мережа POS-терміналів Ощадбанку збільшилась на 8200 одиниць - майже на 50%. Тепер вона становить 25760 терміналів й посідає друге місце на ринку. Обсяг операцій за минулий рік зріс на 97%, тобто удвічі. Доходи банку від цих операцій також зросли – на 77%. Цьогоріч маємо намір зміцнити свої позиції – збільшити кількість POS-терміналів щонайменше ще на чверть – на 25%. А потреба в цьому є. Серед наших нових клієн...тів – мережі магазинів «Алло», «АТБ», «ЕКО маркет» та «EVA». Загалом клієнтів з торгового еквайрингу у нас близько 11 тисяч. Серед найбільших: «Нова пошта», «МакДональдз» в Україні, «Ашан», DHL Express Україна, TUI Ukraine, Turkish Airlines. Банк обслуговує перші паркомати в Києві, які приймають оплату пластиковими картками, забезпечує оснащення патрульної поліції терміналами для миттєвої сплати штрафів та безконтактну оплату проїзду картками MasterCard у київському метро, фунікулері та на швидкісному трамваї. Торік Ощад встановив термінали для сплати консульського збору платіжними картками в міжнародних аеропортах «Бориспіль» та «Одеса», а також розпочав еквайрингове обслуговування карток міжнародної платіжної системи American Express. Далі буде #ощадбанкдіє

( Андрій Пишний )

15 січня 2017
13:56 - Сергій Бондар #МВС_ІДУ_НА_ВИ Дмитро Ценов. Після перестрілки у Княжичах миттєво став начальником Національної поліції в області. Свого часу особ...

#МВС_ІДУ_НА_ВИ

Дмитро Ценов. Після перестрілки у Княжичах миттєво став начальником Національної поліції в області. Свого часу особисто рвав рапорти добровольців, що бажали служити у поліцейських спецпідрозділах. Зокрема так він порвав рапорт захисника Донецького аеропорту з позивним Кобра(справжнє ім'я, - Кирило Бабенцов).

Кобра всеодно потрапив в спецпідрозділ Гарпун. Пізніше був переведений у полк Миротворець, звідки йому довелось звільнитись, щоб... не повірите... щоб пої...хати на війну.

Щоб поїхати, бл*дь, на війну, бл*дь, добровольцям необхідно звільнятись з "добровольчих" підрозділів.

О, діла, да?

Полк Миротворець знаходиться у прямому підпорядкуванні Дмитра Ценова. І з нагоди свого остаточного призначення він завтра збирає усіх у розташуванні підрозділу. У розташуванні, де нещодавно "знайшли" "загублені" чотири утьоси та два ПК. Шість, бл*дь, кулеметів. Спочатку загубили, а потім знайшли. Ну да. Не дарма поміж людей Миротворець називають Чудотворцем.

Во істину!

Кулемети, до речі, стали приводом для чергової кримінальної справи за фактом колосального розкрадання бойової зброї у обласній поліції Київщини.

Але це вже зовсім інша історія.

Усе в подробицях ви почуєте на нашій прес-конференції 19 січня об 11.00 у Інтерфаксі(Рейтарська 8/5а).

А, да. Не будь як Дмитро! ;)

( Сергій Бондар )

14 січня 2017

13 січня 2017

12 січня 2017

11 січня 2017
16:32 - Анатолий Шарий Когда я читаю о том, что Андрей Насиковский, чьи подопечные вырезали кучу деревьев в сквере на Алишера Навои в Киеве и что-то там ...

Когда я читаю о том, что Андрей Насиковский, чьи подопечные вырезали кучу деревьев в сквере на Алишера Навои в Киеве и что-то там хотят построить - криминальный авторитет, я начинаю ржать. Именно не смеяться, а дико хохотать. Не могу себя сдержать.

Это броварской рогуль с лицом отставшего от времени телохранителя владельца ларька с видеокассетами, для которого в Киеве вырезать сквер - что высморкаться. Но когда он успел стать авторитетом и у кого это быдло в авторитете - вопр...ос. Наверное, у коров, который пас в детстве.

Если киевляне боятся за свои дворы выступать, потому что им, гидным и свободным, наваляют, то пусть так и скажут - да, мы боимся, но к чему выдумывать мифических авторитетов?

Когда-то это пугало огородное я вытаскивал из СИЗО, в котором оно обгадилось и прекрасно всех сдало. По делу Черновил оно там сидело. Авторитет.

( Анатолий Шарий )
15:54 - Olena Makeieva #Зрада Це фото зроблено 21 грудня 2016, після проведення зборів аудиторів Києва та Київської області, щасливі від того, що спокійн...

#Зрада

Це фото зроблено 21 грудня 2016, після проведення зборів аудиторів Києва та Київської області, щасливі від того, що спокійно та згідно регламенту обрали делегатів на з'їзд аудиторів України 25 лютого 2017 року від Київського регіону. Пригадували, як це було 5 років назад та зробили щасливе дружнє фото на пам'ять. Лише обрали делегатів, хто піде на з'їзд, а не членів Аудиторська палата України! Сьогодні за поданням окремих членів АПУ Наталья Гаевская @БойкоОлександр (ві...н на фото зі мною) Kuzub Oleksandr @ЛавреноваТетяна виразили недовіру обраним 125 делегатам та, схоже, хочуть провести з'їзд аудиторів без участі Києва та області. Люди не змінюються, посмішка на обличчі нічого не значить... А все чому? Це боротьба не за владу, робота в АПУ влади не додає. Це боротьба за КОРУПЦІЮ, спротив європейським реформам, боротьба за збереження старих схем з продажу аудиторських сертифікатів на контролю якості! Пані @Гаевская в складі АПУ 18 років поспіль, завідує контролем якості, що їі тримає в палаті? Зарплату не платять. Пан @Бойко понад 10 років завідує в АПУ питаннями сертифікації аудиторів, що його тримає в палаті? Зарплату не платять.

Сьогодні позачергове засідання АПУ, вони годину дискутують, чи матимуть запрошені Головою АПУ професійні організації право бути присутніми на цьому засіданні, виступати та бути присутніми під час голосування.....

Я задаю собі питання - а що я тут роблю серед корупціонерів?

Рік тому Міністерство фінансів України напрацювало закон про аудиторську діяльність, Jan Tombiński відкрито висловив йому підтримку, наглядові органи з аудиту ЄС вітали нас, Світовий Банк та Jonathan Hooper домогли врахувати всі норми європейських директив, надали експертну допомогу, Ніна Южаніна зібрала депутатів та допомогла нам донести необхідність та незворотність змін в аудиті серед парламентарів. Прийняття цього закону - це єдиний шлях поставити крапку корупції в Аудитосткій палаті.

Професія аудитора - суспільно важлива професія у всьому світі, поважна, відповідальна, аудитори України мають право на гідну працю та повагу до себе! Не мовчіть, не бійтеся, лупайте сю скалу!

#НАБУ #стопкорупціі #бандугеть

( Olena Makeieva )

10 січня 2017
18:45 - Ігор Мосійчук Три роки тому суддя Києво-Святошинського районного суду Юрій Бурбела виніс вирок який без перебільшень змінив історію України. Мо...

Три роки тому суддя Києво-Святошинського районного суду Юрій Бурбела виніс вирок який без перебільшень змінив історію України.

Мова про винесений 10 січня 2014 року вирок у справі так званих "Васильківських терористів" за яким мене, Володимира Шпару та Serhij Bevz засудили до 6 років позбавлення волі кожного. Нас звинувачували в підготовці теракту який полягав у підготовці підриву пам'ятника Леніну в місті Бориспіль який вже на той час був демонтований місцевою владою. Нас д...ва з половиною роки утримували в Лукянівському СІЗО а мене видаливши з залу суду за спів державного гімну суддя Бурбела наказував звозити в підвали та камери спочатку до Березанської а пізніше Білоцерківської колонії суворого режиму.

Після виголошення неправосудного вироку присутні на судилищі обурені народні депутати Олег Ляшко, Eduard Leoniv, Юрій Бублик та Андрій Іллєнко почали бити суддю Бурбелу та прокурора Кулаківськогоа громадські активісти на чолі з Igor Krivoruchko, Руслан Андрійко та Микола Коханівський заблокували виїзд автозака з нами з двору суду. Влада застосувала проти активістів беркут. Пролилася кров. Багато активістів було травмовано. Найбільше Сергій Бойко якого беркутня нанизала на залізні прути паркану перед будівлею суду. Його рятувала і оберігала до приїзду моя нинішня помічниця і захисниця всіх політв'язнів Тетяна Близнюк. Автозак в якому нас вивозили був побитий вщент. В натовпі він почав глохнути і конвой сам хотів нас випустити. Суддю Бурбелу і прокурора Кулаківського з суду теж вивозили в автозакі, щоб їх не ростерзали активісти.

Автобуси з беркутньою яка калічила активістів під Києво-Святошинським судом активісти автомайдану заблокували на проспекті Перемоги і вимагали показати на відеокамери їхні обличчя. Під'їхавшого на місце нинішнього Генерального прокурора Юрій Луценко беркутня побила по обличчу. Але активісти все ж перемогли і під їхнім натиском беркут був все ж таки змушений показати перед відеокамерами та фотоапаратами свої садиські мерзенні обличчя.

Наступного дня суддя Бурбела зліг в лікарню а прокурора Кулаківського взагалі нагородили позачерговим званням. Режим Януковича заявив про необхідність посилення відповідальності активістів у таких випадках як під Києво-Святошинським судом. Так з'явилися диктаторські закони 16 січня... А потім була Вогнехреща 19 січня на Грушевського і пролилася кров Небесної сотні... Нас політв'язнів режиму Януковича звільнила Революція Гідності 24 лютого і ми майже зразу поїхали на Схід захищати Україну від російської агресії...

Минуло три роки... ГПУ проводить розслідування у справі про побиття беркутом активістів під Києво-Святошинським судом... Суддя Бурбела і далі відправляє правосуддя в Києво-Святошинському суді і прокурор Кулаківський і далі працює в прокуратурі а Україна здобула новітніх політв'язнів...

Життя триває, точиться війна

( Ігор Мосійчук )
14:55 - Вадим Лях С рабочим визитом в г. Буча. Как из села стать городом. Опыт достойный подражания....

С рабочим визитом в г. Буча. Как из села стать городом. Опыт достойный подражания.

( Вадим Лях )

09 січня 2017
13:10 - Галина Еремица Обласна дитяча клінічна лікарня. Вул. Фастівська. Інфекційне відділення. Сніг нікому прибрати!...

Обласна дитяча клінічна лікарня. Вул. Фастівська. Інфекційне відділення. Сніг нікому прибрати!

( Галина Еремица )
Найактуальніші новини Києва та Київської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини столиці, репортажі з місця подій Київ, економіка Київської області, політика Києва, культурне життя, спорт в Києві.