Київ Live

   

25 березня 2017

24 березня 2017

23 березня 2017

22 березня 2017

21 березня 2017
13:42 - Oleg Khavych Дал комментарий одному киевскому сайту. Поскольку у нас «европейская демократия» и в выходе я не уверен, публикую на своей страниц...

Дал комментарий одному киевскому сайту. Поскольку у нас «европейская демократия» и в выходе я не уверен, публикую на своей странице в ФБ.

Целью объединения «Защита прав национальных меньшинств» (Ethnic Minorities Rights Watch), и вчерашнего круглого стола в частности, является европеизация Украины, заявил председатель оргкомитета этой всеукраинской неправительственной организации, бывший депутат Черновицкого горсовета Олег Хавич.
По словам политолога, речь идет об использован...ии контактов национальных меньшинств, «материнские страны» которых являются членами ЕС, для укрепления связей Украины с Европой. Ведь это двусторонняя выгода: украинские венгры, румыны, словаки, болгары, греки получат дополнительное внимание Киева, а сама Украина – дополнительный канал общения с Брюсселем. Поэтому срыв круглого стола «Защита прав национальных меньшинств в Украине в контексте евроинтеграции» выгоден в первую очередь антиевропейским силам в стране.
«Это был совершенно нейтральный с политической точки зрения круглый стол. Совершенно мирное представительское мероприятие, которое должно было проходить на украинском языке. Были участники из соседнего региона Румынии – представители Сучавской префектуры и регионального совета, действующий депутат польского Сейма, депутат Европарламента в 2004-14 годах Богуслав Соник, Генеральный консул Румынии. О каком Кремле может идти речь? Это провокация радикалов, проходившая под патронатом полиции, не иначе», – заметил Олег Хавич.

На фото: представитель «активистов» и следователь полиции дискутируют с чиновником Министерства культуры; депутат Сейма Польши, ветеран «Солидарности» Богуслав Соник слушает перевод требований «ветеранов АТО».

( Oleg Khavych )

20 березня 2017

19 березня 2017

18 березня 2017
23:10 - Artemy Surin Как приятно то!!!!! Такая встреча в аэропорту!!!! Двое суток я добирался из Чилийской Патагонии в Киев... Выхожу в Борисполе - а т...

Как приятно то!!!!!
Такая встреча в аэропорту!!!!
Двое суток я добирался из Чилийской Патагонии в Киев...
Выхожу в Борисполе - а тут такое!!!
Сначала увидел Друзей с Большой Буквы - офигел от радости!!!...
Хотя я просил, что не нужно специально меня встречать и тд.
И был уверен, что спокойно выйду и поеду домой...

Но затем когда увидел ещё и двух своих собак прямо внутри аэропорта - вообще обалдел от счастья!!!
Весь аэропорт в шоке был от такой встречи!)

Затем по ONE LIFE традиции прямо в аэропорту было оливье, селёдочка, и томатный сок - за приезд!!!

Друзья!
Невероятно приятно возвращаться домой ТАК!
Люблю вас!
От души!!!

( Artemy Surin )

17 березня 2017
22:13 - Геннадій Дикий Друзі, сьогодні я мав нагоду зустрітися з вами особисто і поспілкуватися про наші нагальні проблеми. Я був вражений тим, що серед ...

Друзі, сьогодні я мав нагоду зустрітися з вами особисто і поспілкуватися про наші нагальні проблеми. Я був вражений тим, що серед вас дуже багато людей, які скористалися можливістю зустрітися зі мною особисто. Для мене це означає, що ви довіряєте мені, я зобов’язаний виправдати цю довіру. Я розумію, що це велика відповідальність, але намагатимусь зробити все, що від мене залежить, щоб ваші побажання були максимально задоволені. Мені інколи шкода, що я не маю досить можливос...тей, щоб допомогти кожному з вас. Але зробити те, що я можу зробити для вас, в межах моєї компетенції, це не тільки мій обов’язок, але і моє щире бажання. Впевнений, що подібний формат наших зустрічей повинен отримати продовження тому, що жодні офіційні ресурси не можуть замінити щирого спілкування людей, яких турбують проблеми спільного дому, нашого рідного міста.
Я вдячний кожному, хто не лишається осторонь від проблем громади Білої Церкви і тим, хто послідовно відстоює свої права.
Я дякую всім, хто прийшов на зустріч.
Разом у нас все вийде.

( Геннадій Дикий )
17:12 - Руслан Сольвар Дітям – найкраще! Сьогодні побував у селах Велика і Мала Снітинка, що у Фастівському районі. Провідав діточок, які тепер навчаютьс...

Дітям – найкраще!

Сьогодні побував у селах Велика і Мала Снітинка, що у Фастівському районі.

Провідав діточок, які тепер навчаються у сучасних комп`ютерних класах. Завдяки отриманої за моєї ініціативи субвенції із державного бюджету, вдалось зробити багато важливих справ, у тому числі і забезпечити новою технікою школи Великої і Малої Снітинки.

...

Тепер в обох школах у класах інформатики по сім сучасних комп’ютерів і нові багатофункціональні пристрої (принтер, ксерокс, сканер і т.д.).

Радий, що тепер дітки зможуть вивчати такий важливий предмет у комфортних умовах.

Вручив малечі невеличкі подаруночки - блокноти для нотаток і солодощі. Подивився на їх перші роботи у комп’ютерних програмах. Молодці! Так тримати!

( Руслан Сольвар )

16 березня 2017

15 березня 2017
15:03 - Остап Семерак Ми продовжуємо розбирати завали попередньої влади та шукати справедливість. Свого часу Мінприроди зіграло не останню роль у від...

Ми продовжуємо розбирати завали попередньої влади та шукати справедливість.

Свого часу Мінприроди зіграло не останню роль у відчуження державного майна у Межигір’я на користь Януковича. Першій спробі завадила Помаранчева революція. Висновки було зроблено. Тому другий «схематоз» виконавці реалізовували швидко. Януковичу у 2007 році вистачило кілька місяців, щоб Межигір’я перейшло документально у його власність. Не останню роль у цій історії зіграли тодішній керівник НАК «...Надра України» Едуард Ставицький та міністр екології Василь Джарти.
Якщо коротко: влітку 2007 року Янукович робить все, щоб майно комплексу відпочинку «Пуща Водиця» від ДУСі було передано до управління Мінприроди. Точніше, на баланс Національної акціонерної компанії «Надра України». Далі будуть внесені зміни у Статут НАК «Надра України», які дозволять далі легально проводити всі оборудки. Невідома нікому компанія ТОВ «Медінвесттрейд» восени того ж 2007 року укладе договір міни з НАК «Надра України». Бартер наступний: ТОВ «Медінвесттрейд» обмінює свої нежитлові приміщення за номерами 3-5-7 по вулиці Паркова дорога в місті Києві на будівлі, споруди та інше майно комплексу відпочинку "Пуща Водиця" у селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області по вул. Івана Франка, 19 та по вул. Межигірській, 123. Згодом ТОВ «Медінвесттрейд» взагалі зникне. Його керівник знаходитиметься у розшуку. Проте до цього компанія встигне не тільки передати майно скандальній компанії «Тантеліт», але також звернутися до судів, які підтвердять «прозорість» угоди і не побачать жодного криміналу в таких оборудках.

Ми ж наполягаємо, що він там був. Ми у Мінприроди знайшли нормальний юридичний шлях повернення Межигір’я у державну власність.

Зараз ми відмотуємо плівку назад – аж до моменту укладання договору міни.
Я як Міністр екології вже дав доручення НАК «Надра України» подати касаційну скаргу на рішення Господарського суду м.Києва та постанову Київського апеляційного господарського суду. Це відкриє нам непростий, але юридично грамотний шлях.
Як і більшість громадян України, я хочу, щоб Межигір’я перестало бути символом корупції , а перетворилося, наприклад, на дитячий сиротенець або інший заклад. Такі пропозиції неодноразово звучали у Верховній Раді, в Кабінеті Міністрів.
Думаю має бути суспільний консенсус щодо використання такого державного майна.

Зрештою, чому б і ні?

( Остап Семерак )
04:39 - Victoria Ptashnyk Про що думається о 4 ранку Ви ніколи не задумувалися, чому вночі, в непопулярний та незручний час, переважно літають іноземні пер...

Про що думається о 4 ранку

Ви ніколи не задумувалися, чому вночі, в непопулярний та незручний час, переважно літають іноземні перевізники та чартери, а зранку, в найбільш популярний - МАУ?

Колись правила перевезень затверджувалися Державіаслужбою під одного перевізника. А колишнє керівництво АМКУ закривало на це очі, мотивуючи це тим, що "краще ми будемо підтримувати українського виробника, ніж до нас зайде Люфтганза". Думаю, ці слова одного з колишніх керівників мають пам'я...тати члени Громадської ради при АМКУ.

Від чого залежить час вильоту? як він розподіляється між перевізниками? Які критерії впливають на такий розподіл?

Сьогодні ДП "Бориспіль" новим керівництвом АМКУ вже було оштрафоване за зловживання монопольним становищем, щоправда за обмеження конкуренції на ринках наземного обслуговування на території аеропорту.

А чи немає інших ознак зловживання ДП "Бориспіль"?

Ну не дає мені спокою здорова й чесна конкуренція:)

( Victoria Ptashnyk )

14 березня 2017
14:39 - Iryna Sysoenko Вчора у місті Ірпінь відкрили пункт постійного базування екстреної медичної допомоги. Це – результат успішного процесу реалізації...

Вчора у місті Ірпінь відкрили пункт постійного базування екстреної медичної допомоги. Це – результат успішного процесу реалізації обласної програми «Вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області на 2016-2018 роки» та співпраці з органами місцевого самоврядування.
За такими умовами, мешканці міста мають очікувати спеціалізовану допомогу за максимум 10 хвилин з моменту виклику в місті і 20 хвилин – за його межами. І розраховую, що так і буде .
У питаннях охорон...и здоров’я є дуже важливим, щоб була спільна робота і взаєморозуміння, спрямовані на користь пацієнтів і збереження життя людей міста і області.
Вирішуючи питання і розв’язуючи проблеми, які стосуються охорони здоров’я, для мене є єдиний пріоритет – робити усе можливе, щоб у Київській області належним чином запрацювала служба екстреної медичної допомоги.
Медики мають мати надежні умови для своєї работи, тоді і пацієнту буде користь!
Адже, від того, наскільки швидко приїздить швидка допомога, залежить не тільки здоров’я, а й життя. Підпункти, які відкриватимуться у Київській області й надалі, призначенні як для покращення рівня обслуговування пацієнтів, так і покращення умов праці медичних працівників. Дякую, керівнику центру екстренної медичної допомоги Київської області та керівникам міста Ірпінь за спільну роботу!

( Iryna Sysoenko )

13 березня 2017
08:51 - Vasyl Krutchak Минулого тижня, а саме 8-го березня народний депутат Андрій Лозовий сильно обурився тим, що Генеральна прокуратура викликає його н...

Минулого тижня, а саме 8-го березня народний депутат Андрій Лозовий сильно обурився тим, що Генеральна прокуратура викликає його на допит!
І я прекрасно розумію Андрія.
Бо якраз 8-го березня "чесний" депутат перебував у Парижі.
І його ідилія була перебити ось такими недоречними викликами.
А тому вже 9-го березня о 13:20 із аеропорту імені Шарля де Голля (Франція) рейсом #ps128 Лозовий через недоречну вимушеність о 17:35 прибув в аеропорт Борисполя (Україна)....
Юрій Луценко зі сторони вашої структури такі дії по відношенню до депутата-патріота Андрія Лозового є цинічними.

( Vasyl Krutchak )

12 березня 2017
Найактуальніші новини Києва та Київської області. Стрічка оновлюється щохвилинно, автоматично оновлюючи новини столиці, репортажі з місця подій Київ, економіка Київської області, політика Києва, культурне життя, спорт в Києві.